Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem

18.10.2012 08:06
Uživatel: Lucííí
Věk:  18
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Je mi 18let. Měla jsem vztah necelé dva roky. Byla jsem šťastná. Ano, někdy. Nebyl to úplně ideální vztah ale to není žádný. Plánovali jsme budoucnost, miloval mě a udělal by pro mě vše. Milovala jsem i já jeho... nebo si to spíše myslela. Seznámila jsem se s Jakubem. Hned ten první den jsem věděla, že se mi ta nevěra s ním zalíbila, že se necítím provinila a to byla ta chyba. Michal kvůli mě začel pracovat. Pracoval ve Stříbře a byl doma jen na víkendy. Neměl na mě tím pádem moc času ale s tim já jsem rpoblém mít nemohla. Však to všechno dělal hlavně kvůli mě!

S Kubou jsem se od prvního dne viděla denně. S ním jsem znovu poznala, co je to být poblázněná. Ten pocit v břiše, že se na vás usměje. Že za vámi přijede. Nechuť k jídlu. Bylo mi s ním krásně. Po třech týdnech nastal víkend a Michal se vrátil domů. Byla jsem zlá, byla jsem nepříjemná. Já to prostě nedokázala ovládnout. Neměla jsem v hlavě nic jinýho, než abych ho zase viděla, byla s ním, cítila jeho přítomnost.

Michal něco tušil. V noci, když jsem usla, tak se podíval do mobilu a přišel na to. Ublížila jsem mu. V ten den mi přišlo, že jsem ho totálně položila na kolena. A co já? Svým zbůsobem jsem byla ráda, že už mi nebrání nic v tom, abych mohla být jen s svým "milencem". Kuba mi sám na ten rozchod napsal, že mám jeho... a já mu uvěřila.

Kuba (milenec) se po pár dních se mnou rozešel kvůli tomu, že k tý Zdence (kamarádka už z dřívějška), cítí asi víc než dá znát.

Byla jsem z toho všeho hodně špatná, smiřovala se s tím... až přišel zase jeden den, kdy jsme se sešli. Už to tu bylo zase. Choval se ke mě strašně hezky, plánoval se mnou. ZASE jsem s ním byla každý den.. zase jak kdyby jsme spolu byli, jako pár.

Samozřejmě, že zase přišel konec. Jak jinak. Teď už ani přesně nevím proč, ale vim, že já jsem chybu nikde neudělala.

Počítala jsem s tím, že se zase ozve a já podlehnu. Taky že se zase ozval. Jeden večer jsme se pohádali. Rozhodla jsem se, že radši zajdu někam s kamarádkama než abych zůstala sedět doma a užírala se. S kamarádka se nesnášel. Vždy s nima měl problém, že skončim jako ony.

Nevěřil mi. Když jsem mu ten večer napsala, jestli už je všechno v pohodě a že se hádat nechci, tak mi odepsal, že den před tím šel spát s tím, že už má všechno srovnaý, že nechce už žádnou jinou. Že chce abych byla jeho holka. Že jestli chci, tak že pro mě přijede a budeme radši spolu. Já nechtěla, slíbila jsem holkám, že budu s nima. Ten večer napsal, jestli někam teda jdeme s holkama a já mu řekla že jo, tak se strašně vytočil. A co já udělala? Vykašlala jsem se na holky a šla radši za ním.

On měl vztah 4 roky, pak nevím co se v něm zlomilo ale stal se z něj "holkař". Všechny holky měl jen na jeden večer. Se mnou to měl ale jiný. Jeho kamarádi mi taky říkali, že ho hodně dlouho neviděli s někým takhle trávit čas. Představil mě i jeho bráchovi, kterýho bere se strašným respektem. Myslela jsem si, že už je všechno fakt dobrý, že už je jen můj.

Od té poslední hádky byl klid. Byl hodnej, milej. Bylo to pořád jen "zlato", "mám tě rád", "nechco o tebe přijít". Jednou mě odvezl domů. Myslela jsem si, že je všechno v pořádku. Domluvili jsme se po SMS, že mě večer vyzvedne a uděláme si hezký večer. Neozval se, nereagoval. Druhý den jsem mu napsala, jestli se něco děje a on že je prostě konec.

Nevím důvod a proto mě to tak užírá. Začla jsem chodit k psychiatrovi, beru brášky na sklidnění a na spaní. Kašlu na školu. Přijdu si jako tělo bez duše. Celý den se na všechny usmívám ale nejde to. Já to nezvládám. Vždy se na někoho upnu a pak to bolí. S ním mě to zasáhlo nejvíc.

Přijde mi, že mě totálně vysál, všechnu energii. Všechno zabil. V hlavě mám jen otázky typu "proč? ", "proč se ke mě takhle choval? ", "záleželo mu na mě? ".

Nechce se mi věřit, že to vše byla jen přetvářka. Jsem naivní... V 18ti jsem dopadla tak, jak jsem nikdy nechtěla. Potřebuju otevřít oči, na všechno zapomenout ale nejde to. Strašně mi chybí. A nechápu to. Jak to bylo a proč to dopadlo takhle.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4047x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: nevím, jak dál
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.10.2012 08:24 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

A napadlo Tě, jak asi bylo Tvému expříteli, když jsi ho zradila? Nemyslíš, že život Ti pouze vrací to, co jsi do něj sama vložila? Copak jsi ho nepodváděla? Neřekla jsi mu nic.... nechala jsi ho, až to pozná sám.... a Ty teď poznáváš zrovna tak.

 
18.10.2012 09:40 Uživatel: Lucííí
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Ano, tohle mě taky napadlo... ale nevěřím na to, že se to děje právě proto... Zachovala jsem se hnusně, já to vím! happy) Ale city se ovldnout nedají...

 
18.10.2012 09:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Ne, city ne. Ale způsob, jakým jsi ukončila předešlý vztah Tvůj druhý přítel jen okopíroval. Proč by měl jednat jinak, když byl svědkem Tvého způsobu? Možná je i tohle Tvoje chování příčinou ne zrovna upřímně vřelého vztahu k Tobě. Viděl Tvou "druhou tvář".

 
18.10.2012 10:48 Uživatel: Lucííí
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Ano, ale zachovala jsem se tak kvůli němu. On věděl, že jsem zadaná a i přesto to na mě zkoušel. A vůbec mi tohle nevysvětluje to, na co se vlastně ptám. Máš asi pravdu ale stejně... tohle mi teď přijde trochu mimo happyl

 
18.10.2012 11:05 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Promiň, ale chlapovi, kterýmu jde jen o to jedno, tak mu je jedno jestli je holka zadaná nebo vdaná, je to o holce, kam to všechno nechá zajít.

 
18.10.2012 11:13 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

A další to na Tebe "budou zkoušet" i když budeš třeba vdaná.... je na Tobě, jak se zachováš. A on viděl, že jsi prostě podlehla. A že příště, kdo ví... by mohl být on na místě ex... chápeš? Možná, kdyby ses zachovala jinak, měl by na Tebe jiný pohled... (ale samozřejmě může jeho chování pramenit z něčeho úplně jiného)

 
18.10.2012 11:11 Uživatel: daniela
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Buď v pohodě, v 18 ti jsi na vážné vztahy ještě mladá, užívej si, vyzkoušej několik kluků a nedělej si výčitky, takových ještě bude.... excited Jsem zásadně proti nevěrám v manželství, ale ve tvém věku se člověk teprve hledá a nevidím na tom nic zlého. Být tebou, tak nic vážného zatím neřeším, to teprve přijde, až budeš vybouřená a připravená... a budeš vědět co vlastně chceš a kdo jsi.

 
18.10.2012 13:37 Uživatel: MitsCa
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

To mi nepříjde zrovna jako dobrá rada, aby se kurvila kde s kým... Pak se to roznese, že dá každému a bude v prčicích. Bude to všude na sociálních sítích a jen silný chlap, co ji bude milovat si to nepřipustí. ale to ona ho pak bude muset přesvědčovat, že to tak není, že ona taková není.

Je mladá, to ano, ale znám pár holek co taky slýchávaly je čas, seš mladá... a šup, je jim 35 let a jsou samy buď furt nebo rozvedené, protože najednou skočili do svatby.

 
18.10.2012 14:30 Uživatel: daniela
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Proč by měla dát každému??? Neradím ji nic takového, jen to, ať si dělá co chce a pořádně se vybouří. Znám pár holek, které se v 18ti upnuly na prvního kterého potkaly a pak se najednou ve čtyřiceti utrhly ze řetězu a hrozně si chtěly užívat svobody.

 
18.10.2012 15:13 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Takže má být holka  ku*va a dát každýmu? No potěš koštěshocked... jen, aby si pak ještě o ni někdo opřel kolo.

Nemusí se upínat na prvního, ale nemusí dávat každýmu...

 
18.10.2012 13:44 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

co k tomu napsatthinking nejlepe nic ale protoze vzdycky napisu to co si myslim tak snad jedine

 

dobre ti tak

 

ted aspon vis jak bylo tomu co si ho podvadela , nejake vymluvy ze si to delala kvuli tomu druhemu jsou smesne, pekne se v tom vymachej abys na priste vedela

 
18.10.2012 15:01 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Samozřejmě, že se nám všechno vrací, ne že ne.

1)Ke svému příteli jsi se zachovala dost nefér, zradila jsi ho, ublížila jsi mu a jen jsi byla ráda, že to prasklo a mohla jsi být se svým milencem...

2)Tvůj milenec - holkař si s Tebou jen opakovaně hrál a je pravda, že to bral i podle toho jak viděl, že jsi se v jednotlivých situací chovala...

3)Mimo jiné se ptáš, zda-li milenci na Tobě záleželo, nechce se Ti věřit, že by to byla jen přetvářka... A co si má po tom všem myslet Tvůj přítel, jistě si klade stejné otázky = zažíváš jen to samé co on a kladeš si jen ty samé otázky, co on...

4)Souhlasím s tím, co dosud napsali ostaní a taky MitsCa - jak snadno dostupná holka je se opravdu roznese raz dva, a podle toho se pak ní ostatní chlapi chovají...

5)V tomto případě sklízíš to, co jsi zasela... I všechno špatné je pro něco dobré. Budiž Ti to ponaučením do budoucna. Je Ti teprve 18, ještě máš čas nad tím přemýšlet a příště vykročit líp. Kašlat na školu nemáš důvod - prostě jsi teď jen ve fázi, kdy musíš přijmout zodpovědnost i za své činy. Tak to v životě prostě chodí.

 
18.10.2012 17:21 Uživatel: Darila
Věk:  59

Město:Praha

panter.jpg
500-1000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

Tak jak píšeš, že potřebuješ "otevřít oči a na vše zapomenout", ne ty potřebuješ zavřít oči a podívat se vnitřním zrakem do své duše a srdce, třeba potom poznáš sama sebe.

 
18.10.2012 20:38 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Text uživatele: 

"Vím, že já jsem chybu nikde neudělala" - to je hodně odvážné tvrzení. Chyba byla to, že jsi podváděla svého přítele. Za to v jaké jsi situaci, si můžeš jen ty sama. Házet to na kubu s tím, že "on věděl, a přesto to zkoušel", je dost nefér a nesvědčí to o moc zralém a dospělém chování - bylas to ty, kdo měl hned zařadit zpátečku. Kdybys Kubovi hned od začátku dala jasně najevo, že jsi zadaná a tudíž nedostupná, nic zlého by se ti nestalo, naopak bys tím u něj možná stoupla v ceně jako opravdu věrná holka. Takhle jsi k němu jen vyslala signál, že to, co jsi provedla Michalovi, můžeš klidně v budoucnu provést i jemu. Takže i on - stejně jako Michal - se k tobě zachoval tak, jak sis zasloužila. Až si tohle všechno uvědomíš, budeš se v příštím vztahu chovat jinak a budeš si ho více vážit. Opravdu ti přeju, aby ses z toho poučila.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěra a komplikovaný nový vztah s milencem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 487x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 424x
Opustil mě milenec 4 469x
Rozchod se ženatým mužem 12 635x
Rozchod po 6 letech 10 660x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 714x
Má cenu doufat v návrat? 5 561x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 789x
Proč neřekne že nemá zájem 12 618x
Možnost návratu 4 592x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16215
Počet odpovědí celkem: 173735
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny